Yükleniyor...

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

HAKKIMIZDA;

Öz Gökçe İnşaat; Geleneksel müteahhit kalıplarından sıyrılmış bir anlayışla, doğayı ve insan sağlığını öncelikli olarak gözeterek, hizmet verdiği insanların yaşam kalitesine yeni, fonksiyonel ve estetik değerler katarak gerçekleştirme hedefine odaklanmıştır. Öz Gökçe inşaat, müşteri memnuniyetini sağlayıp, samimi güvenilir, profesyonel hizmet sunmakla beraber kaliteli projeler hazırlanıp, yeni güvenilir, huzurlu yaşam alanlarını çalışmaktadır.


VİZYONUMUZ;

Öz Gökçe İnşaat, kaliteden asla ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile kendini daima ileriye taşımayı hedeflemektedir. Bununla beraber Öz Gökçe İnşaat müşterilerinin çağdaş, modern mimari ve teknolojisinden en üst düzeyde faydalanmalarını sağlayarak; Bu anlamda "Mutlu Bir Yaşam" felsefesini projelerinde hayata geçirmektedir.

MİSYONUMUZ;

Öz Gökçe İnşaat olarak hedeflerimizi gerçekleştirirken, kalitemizden taviz vermeden, maliyetlerimizi düşürmeyi, verimliliğimizi ve kârlılığımızı arttırmayı rekabet gücümüzü yükseltmeyi ve çalışanlarımızın memnuniyetini önde tutarken, kalifiye personel çalıştırarak müşterilerimize güvenilir, sorunsuz ve beklentilerinin üzerinde hizmet vermeyi  ilkemiz olarak benimsemekteyiz. Bu sayede, pazarda güvenilir hale gelmeyi ve kazanılan güvenin sürekliliğini sağlamayı amaç edinmekteyiz.

Kaynaklarını verimli kullanmak, çevreye ve insanlara duyarlı hareket etmek, rekabet edilebilir maliyetlerle kaliteli üretim yapmak, yenilik ve teknolojiyi yakından takip etmek, tedarikçi, müşteri ve çalışanlarımızın beklentilerini karşılamak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve bir uluslararası şirket olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ;

Öz Gökçe İnşaat çalışanlarına  eğitim olanakları sunarak, sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak, üretimimizin her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedefleyerek, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundururken, ürün kalitesinin rekabet, verimlilik vekarlılık gözetilerek sağlanmasını benimseyerek, çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamlarda etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir kurum olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

PRENSİPLERİMİZ;

Başarılı her işletmenin ödün vermeyeceği bazı prensipleri vardır. Bizler de inşaat sektöründe varlığımızı sürdürdükçe prensiplerimizden asla ödün vermeyerek çalışmayı kendimize ilke edindik.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0342) 606 0 543

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.